Wzorowe negocjacje. Nie wpadaj w pułapki i osiągaj cel

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Optymistyczne rokowania podczas negocjacji * Do biegu, gotowy, start! Mistrzowskie przygotowania do pertraktacji * We właściwym miejscu, w odpowiednim czasie. Dbałość o klimat negocjacji * A miało być tak pięknie. zwalczanie błędów otwarcia i nieporozumień * Dalej nie idę! Pojawianie się blokad negocjacyjnych * Generalny biorca, generalny dawca. Dążenie do sukcesu obu stron Warunki do negocjacji Bez względu na to, czy Twoim stołem negocjacyjnym jest biurko w prac

Chaoticreader | 2016-10-12
litpawel | 2015-07-28