Prezentacje. Jak wywołać najlepsze wrażenie

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Akcja prezentacja Przemów i zdobądź uwagę słuchaczy Wzbudzaj niewymowne wręcz zainteresowanie Dosłownie wzniecaj pragnienie wiedzy Osiągaj nad wyraz imponujący oddźwięk Wiele błędów tylko czeka, abyś je popełnił. Niech czekają! Pracujesz bez wytchnienia, by zrealizować trudny projekta Tworzysz strategię działu i masz nadzieję na dodatkowe pieniądze z firmowego budżetua Jako przedstawiciel handlowy pozyskujesz nowych klientów lub rozszerzasz ofertę produktów wprowadzanych na ryn

renavera | 2018-03-14
Rafał Chmielowski | 2015-01-01