Relacje w pracy. zawodowo zgrany zespół

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Psychologiczny detektor informacji niejawnych Poznaj zasady biurowych gier Przestrzegaj obowiązujących reguł Zobacz, czego nie widać gołym okiem Współpracownicy mogą spowodować, że Twoja praca stanie się wielką frajdą. Mogą też sprawić, że zamieni się ona w prawdziwy koszmar. Będziesz z poczuciem sukcesu piąć się po szczeblach kariery albo zaczniesz łykać antydepresanty. Czy zachowania Twoich kolegów i koleżanek czasem wydają Ci się niezrozumiałe, nielogiczne albo zupełnie absurdalne? Jak ich rozgryźć? Jak rozpracować zasady gry, którymi się kierują? Dowiedz się pierwszy, bądź górą! Na początek zlustruj dokładnie samego siebie. Dowiedz się, jaki typ społeczny reprezentujesz i jak Cię postrzegają inni. Potem możesz zacząć analizować swoich współpracowników. Rozpracuj ich i naucz się bezbłędnie przewidywać ich zachowania. To prostsze, niż myślisz. Ludzie są zaskakująco przewidywalni i to właśnie działa na Twoją korzyść. Otwórz swoje osobiste psychologiczne biuro śledcze Co mówić, by usłyszeć to, czego się pragnie? Gafy, które możesz popełnić -tylko po co? Wrogość w zespole -kto się do niej przyczynia? Jak Cię widzą, tak Cię obmawiają -dowiedz się, co myślą o Tobie inni. Ludzie w pracy i życiu codziennym -w co grają? Włącz swój radar i odbieraj zaszyfrowane wiadomości.

Jaggaka | 2017-02-02
despus | 2015-02-21