Zarządzanie czasem

Wydawnictwo: Helion
Zeitmanagement
biznes, finanse

Czas na wieloprocentowej lokacie oszczędnościowej Planowanie z głową i zegarkiem: Efektywnie organizuj obowiązki i zyskuj czas dla siebie Omijaj pułapki czasu i pierwszy docieraj na finisz Poznaj sprawdzone zasady zarządzania priorytetami Wykorzystuj zaoszczędzone godziny do własnych celów Czas zaczyna być wreszcie traktowany jak przeliczalny zasób ekonomiczny, a sprawne nim zarządzanie...

Czas na wieloprocentowej lokacie oszczędnościowej

Planowanie z głową i zegarkiem:
Efektywnie organizuj obowiązki i zyskuj czas dla siebie
Omijaj pułapki czasu i pierwszy docieraj na finisz
Poznaj sprawdzone zasady zarządzania priorytetami
Wykorzystuj zaoszczędzone godziny do własnych celów
Czas zaczyna być wreszcie traktowany jak przeliczalny zasób ekonomiczny, a sprawne nim zarządzanie wykładane jest na kursach i szkoleniach. Na rynek trafiają poradniki z zakresu organizacji kalendarza zadań. Można z nich zebrać pokaźną kolekcję. Powstają innowacyjne teorie, firmy tworzące oprogramowanie wypuszczają autorskie narzędzia, mające służyć usprawnianiu zarządzania priorytetami... Ale przyznaj szczerze -- czy masz czas, by poznać wszystkie te nowinki?

Jesteś zabiegany, zapracowany, wszędzie ciągle spóźniony? Dwoisz się, troisz, a czasem nawet myślisz o akcji klonowania na szeroką skalę, byle tylko pogodzić obowiązki zawodowe, domowe i towarzyskie? Wiele razy postanawiałeś planować sobie dzień pracy, ale zawsze w końcu wpadałeś w jedną z pułapek, które zastawił na Ciebie uciekający czas? Jeśli nie możesz być od niego szybszy, musisz być sprytniejszy! Ta niewielka książka, której niewątpliwą zaletą jest także i to, że nie potrzebujesz wielu godzin, by przez nią przebrnąć, w sposób bezpośredni i skuteczny pomoże Ci wreszcie uporać się z pęczniejącym harmonogramem zajęć.

Przestań na oślep gonić za terminami i odróżniaj sprawy ważne od błahych.
Dowiedz się, czym jest zasada 80/20 w zarządzaniu priorytetami.
Korzystaj z kreatywnych przerw i pasujących do siebie bloków czasowych.
Ogarnij swoją pocztę, kontroluj rozmowy telefoniczne.
Nie pozwalaj innym marnotrawić Twojego cennego czasu.

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2009

źródło okładki: Wydawnictwo Helion, 2009