Organizacja spotkań biznesowych

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Profesjonalne przygotowanie Kontrolowanie harmonogramu/li& Ustalanie zasad gry Bez tremy, bez stresu bezbłędnie Umówiłeś się z nimi na dziewiątą? Spotkania, mitingi, konferencje, zebrania. Zmora biurowego życia? Złodziej czasu i kwintesencja bezproduktywności? A może doskonały czas na poprawienie komunikacji oraz idealny moment na pozytywną autoprezentację? To, jak ta sfera aktywności wygląda...

Profesjonalne przygotowanie Kontrolowanie harmonogramu/li&> Ustalanie zasad gry Bez tremy, bez stresu bezbłędnie Umówiłeś się z nimi na dziewiątą? Spotkania, mitingi, konferencje, zebrania. Zmora biurowego życia? Złodziej czasu i kwintesencja bezproduktywności? A może doskonały czas na poprawienie komunikacji oraz idealny moment na pozytywną autoprezentację? To, jak ta sfera aktywności wygląda w Twojej firmie, w znacznej mierze zależy od organizatora takich nasiadówek. Jeśli właśnie To

ObserwatorX | 2017-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2017