Pod mężczyznami

Wydawnictwo: Bellona

Współczesna, bardzo dobrze napisana powieść, której bohaterami są mężczyźni. W podwarszawskiej wsi, w błękitnym, żółtym i ceglastym domku wraz ze swoimi kobietami mieszkają Konrad, Szymon oraz Bartek. Konrad miewa dziwne sny. Szymon rozmawia ze zmarłą żoną. Bartek oddaje własne łóżko przygarniętej suce. Syn Konrada Kuba, pisze listy do swojej dziewczyny, mimo że codziennie ją widuje. Z mężczyznami dzieją się dziwne rzeczy. Ich ukochane próbują temu zaradzić. Jak im się to udaje?...

3_metry_nad_niebem | 2015-12-28
Przeczytana: 15 grudnia 2015

Naprawdę cieszę się, że uratowałam tą książkę. A było to tak: weszłam do sklepu z zamiarem kupienia gazety, ale wtedy pomiętą i zapomnianą ujrzałam ją: Pod mężczyznami. 2, 99 zł
Wyglądała jak tani dodatek do gazety, jednak nie zniechęcając się przedwcześnie zaczęłam czytać. Połknęłam ją w jedno popołudnie. Niektórzy bohaterowie wzbudzali moją sympatię, inni dość mnie denerwowali- jedynym słowem wciągnęłam się w historię. Może to i jest babskie czytadło jakich wiele, ale uwierzcie mi na słowo, czytałam dużo gorsze pozycje.

girl_next_door | 2016-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2016

Ciekawi bohaterowie, odrobina tajemnicy i bardzo nudna książka. Jak się zaczęła tak się skończyła i jakoś tak smutno...Widać,że pomysł na postacie był. Na pierwszą połowę fabuły też. A później? Niby wszystko dobrze, niby się kończy, niby trwa dalej...Na wieczór przy herbacie polecam jeśli ktoś lubi obyczajówki.

MadziaR | 2010-10-21
Przeczytana: 2006 rok

Ciekawie napisana książka o trzech mężczyznach, opowieść wciąga w ich świat i dzięki temu czyta się bardzo przyjemnie. Pozytywnie mnie zaskoczyła. Polecam:)

Joan8 | 2016-07-19
Przeczytana: 16 listopada 2013