Idealny zabójca

Wydawnictwo: Philip Wilson
Perfect Killer

W życiu sławnego neurochirurga Brada Stone&a wraz z niespodziewaną wizytą kobiety, którą znał w przeszłości, pojawia się zastanawiająca zagadka: dlaczego znany obrońca praw Afroamerykanów pragnie ocalić przed karą śmierci białe...

bor | 2013-06-19
Przeczytana: 18 czerwca 2013

pomysł ciekawy, nawet niby coś się tam cały czas dzieje, ale wyjątkowo sztuczne się to wydaje... nie wciąga, nie identyfikuje się z bohaterami; przeczytałem w sumie, bo lubię czytać i nie zostawiam książek w połowie, ciągnę do końca... bez polotu, taka jak ta opinia ;) trochę na siłę jakby pisane; nie wiem, może termin gonił, wydawcy naciskali..

Anksunamun | 2016-07-07
MraumBain | 2016-04-11