Tajemnice syna wdowy

Wydawnictwo: Amber

Tajemnice Syna Wdowy , fascynująca podróż przez świat sekretów, alternatywnych wersji historii, tajnych stowarzyszeń, teorii spiskowych i wiedzy okultystycznej , wiodą nas tropem wydarzeń, kodów, symboli i postaci, które mają pojawić się w nowej książce Dana Browna. To jedyny w swoim rodzaju oszałamiający spekulatywny przewodnik po niewydanej jeszcze kontynuacji Kodu Leonarda da Vinci. Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

Łukasz Bizoń | 2015-11-11
Symphonie | 2015-10-11