Niedokończony lot

Wydawnictwo: Nowy Świat

Niedokończony lot jest powieścią o Polsce na tle historii XX wieku, opowiadaną przez Polaka przebywającego trzydzieści lat poza granicami kraju. Oddalenie w czasie i przestrzeni sprawiło, że autor w unikalny sposób ocenia realia kraju, znając je, a jednocześnie patrząc z dystansu, przez pryzmat doświadczeń osoby mieszkającej w innej kulturze. W Niedokończonym locie jest również miejsce na szczery śmiech, odrobinę wzruszeń, kilka wątków natury filozoficznej i pulsującą historię miłosną.

Beti | 2014-11-02