Jan Paweł II poza protokołem

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael

Wydawać by się mogło, że życie Jana Pawła II nie kryje już żadnych tajemnic. W najdrobniejszych szczegółach opisano je w tysiącach publikacji, przedstawiono w kilkunastu filmach. Biografia Karola Wojtyły nie zamknęła się jednak 2 kwietnia 2005 roku. Każdy następny dzień uzupełniają ją o kolejne nieznane epizody, dramatyczne i sensacyjne fakty, ale także zwykłe codzienne zdarzenia, niemieszczące się w protokole oficjalnych spotkań, audiencji czy papieskich podróży... Choć fizycznie nie ma Go wśród nas, Jego bliskość wciąż odczuwamy. Modlimy się, ufając, że święci, przenosząc się do domu Ojca, nigdy nas nie opuszczają. Są z nami, opiekują się, pomagają.

arwena | 2015-12-12
Na półkach: 2015, Przeczytane