Jan Paweł II poza protokołem. Wielki pontyfikat małe anegdoty

religia
Dom Wydawniczy Rafael
2014-01-22
2014-01-22

Książka ciekawie napisana, porusza szereg wątków dotyczących Jana Pawła II. Anegdoty to tylko część tej publikacji. Autor porusza w niej również wątki dotyczące sposobu w jaki do ludzi odnosił się papież. Publikacja warta przeczytania. Zmusza do refleksji i jest przyjemnym relaksem w zalewie tandetnego "słowa pisanego" . Polecam.

Dodaj cytat z książki Jan Paweł II poza protokołem. Wielki pontyfikat małe anegdoty