Mój tata król

Tłumaczenie: Joanna Woyciechowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Opowieści Muchomora". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Muchomor
Mon papa le roi

Nowa seria „Opowieści Muchomora” to proste, zabawne historie poruszające wyobraźnię dziecka, w których, mimo ich niekiedy baśniowej scenerii,możesz odnaleźć pretekst do poruszenia codziennych problemów. Martynka ma wszystko, o czym może marzyć mała dziewczynka – mieszka w pałacu, ma piękne sukienki i bardzo dużo zabawek. Guwernantka i służący są zawsze do jej dyspozycji. Tylko jej tata, który jest królem, jest tak zajęty ważnymi sprawami i tak dobrze pilnowany przez swoja straż, że Martynka nigdy go nie spotyka! Aż do dnia, w którym postanawia to zmienić!

źródło opisu: Wydawnictwo Muchomor, 2007

źródło okładki: http://www.muchomor.pl/pl/p/Moj-tata-krol/112