Mój uwodziciel

Tłumaczenie: Iwona Puchalska
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Le bourreau de mon coeur
978-83-7435-177-5
przyjaciółki, wakcje, rodzice, Francja
Enyo

Bruce jest prawdziwym sercołamaczem, szaleją za nim wszystkie dziewczyny. Sara świata poza nim nie widzi. Podąża za nim nawet podczas wakacji, gdy wyjeżdża do Bretanii! A jednak, kiedy Bruce raczy wreszcie ją zauważyć, Sara nie czuje się już tak poruszona... Odruchy serca są nieprzewidywalne, a Werner, spotkany na skałach, zachwiał pewność Sary...

witcherrie | 2014-06-24
Przeczytana: 22 czerwca 2014

Ta książka to jakaś totalna porażka! Jakaś kontynuacja, coś? Nie ma? To w takim razie już na pewno porażka. Dwadzieścia parę rozdziałów liczące sobie 2 max 3 malutkie strony? Nie no jestem w szoku jak mozna stworzyć taką lekturę! A główna fabuła to jest masakra! Dziewczyna poznaje chłopaka na wakacjach na Szmaragdowym Wybrzeżu i po raptem kilku godzinach zaczynają się całować? A na drugi dzień są już parą? Bo co? Bo oboje niedawno stracili rodziców? Może to jest coś co może łączyć ludzi, ale żeby już na drugi dzień być parą? Nie no nie mogę! Zdecydowanie odradzam nawet ulotne spojrzenie na okładkę!!!

sztuku | 2011-02-27
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 27 lutego 2011

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ta krótka historia opowiada nam o 14-letniej Sarze. Mieszka ona ze swoją matką , która jest tłumaczką powieści. Ojciec sary zginął dwa lata temu w wypadku samochodowym. Dziewczyna podkochuje się w bracie swojej najlepszej przyjaciółki. Tak bardzo jej się podoba ,że namawia swoją mamę na wspólny wyjazd. Gdzie ma być Olivia i jej brat. Jednak na tym wyjeździe dużo się zmienia. Sara poznaje prawdziwe oblicze Bruc'a i czuje do niego obrzydzenie. Ale poznaje innego chłopaka z którym świetnie się dogaduje. jego mama zginęła rok temu na raka. Oboje są szczęśliwi i mama Sary również bo znalazła sobie nowego mężczyznę. Jednym słowem Happy And.

Po pierwsze wybrałam tę książkę ponieważ miałam ochotę na coś lekkiego. Książka odegrała swoja rolę. Przeczytałam ją w mgnieniu oka, ponieważ jest krótka o wiele za krótka. Książkę przyjemnie się czytało. Widziałam kilka negatywnych opinii o tej serii. Jednak ta pozycja mi się spodobała. Co do okładki to nie jest jakaś rewelacyjna. Taka prosta!. I...

Grabska1995 | 2014-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2014

Bardzo mi się podobało choć myślałam, że końcówka będzie inna :( Chciałabym by zakończeniem było jak główna bohaterka jest z Wernerem a ich rodzice również razem, ale też z takim zakończeniem jest wciągająca ;)

Jowita | 2010-08-21
Przeczytana: 2007 rok

Średnio, średnio i jeszcze raz średnio. Ale jeśli ktoś lubi książki, które czyta się w 10 minut, ta jest idealna.

Paulina Kucińska | 2013-09-01
Przeczytana: 01 września 2013

Trochę naciągana historia, ale zaskoczyła mnie trochę ;) Generalnie nawet warto dać dziecku do przeczytania.

szyszkak | 2010-10-08

Młodzieżowy Harlequin bez głębszej fabuły...

majkajed | 2011-01-27

Nuda ! ; /

Maryszka Chod | 2011-05-05

Nie pamiętam skąd mam tę książkę. Zdaje się, że była w jakiejś gazecie i dostałam ją od koleżanki, albo może sama kupiłam gazetę?
Książka lekka i przyjemna, na jeden wypad nad jezioro czy coś w tym stylu. Do lotnych nie należy, ale przed snem można poczytać ;).

Daria | 2014-07-18

Taka sobie.