Chłopak z sąsiedztwa

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Klarysa i Wiolana, mieszkające w małej rolniczej miejscowości, bardzo lubią poznawać nowych ludzi. Kiedy więc przystojny Stan wprowadza się ze swoim ojcem do domu niedaleko od nich, obie przyjaciółki są naprawdę zachwycone. Ale nie na długo – wkrótce rozdziela je rywalizacja. Która z nich zdobędzie serce Stana – niesforna Wiolana czy nieśmiała Klarysa?

Natalia | 2012-12-29

Książka bardzo długo przeleżała na półce, zanim ją przeczytałam. Spodziewałam się czegoś lepszego, ale w sumie mogła być.

ŻENADA! Jedyną zaletą tej książki było to że szybko się czyta nic więcej. Bardzo schematyczna opowieść dziewczyna chłopak przy okazji sytuacja kto się czubi ten się lubi i happy end.Tak na poważnie,gdy poznajemy główną bohaterkę jej rodzice chcą kupić domek sąsiadów,którzy w tragicznych okolicznościach zginęli w rzece.Niestety dom na licytacji kupuje bogaty paryżanin teraz coś nieoczekiwanego on MA syna. Reszty możecie się domyśleć jak nie to po prostu poświęćcie chwile na przeczytanie tej książki.

karolina13175 | 2011-07-18
Przeczytana: 2005 rok