Reklama. Techniki skutecznej perswazji

Wydawnictwo: Poltext
reklama, biznes
biznes, finanse

Autor opisuje prawa i mechanizmy rządzące reklamą, podpowiada, jak przygotować brief reklamowy i plan mediów, jak przeprowadzić kampanię reklamowąkiedy i dlaczego gazeta jest lepszym medium niż telewizjaa Jak oddziałuje radioteatr wyobraźni. Czytelnik znajdzie tu trochę etyki i prawa, awangardy reklamowej, skandalu, poważnych przestróg i przewrotnego humoru. Liczne przykłady, fascynujące fotografie i studia konkretnych przypadków zaciekawią zarówno laika, jak i zdeklarowanego entuzjastę sztuki reklamowej.

Joanna | 2010-10-21
Na półkach: Przeczytane, Autorzy polscy
Przeczytana: 21 października 2010

Książka bardzo ciekawa dla laika w tym temacie, takiego jak ja, bo nie uważam się za eksperta po lekturze jednej książki.
Warto ją przeczytać bo jest napisana bardzo dobrze, zrozumiale.
Nawet trochę sobie przepisałam ciekawych informacji.

Kiniek | 2013-11-11
Przeczytana: listopad 2013

Obowiązkowa lektura dla każdego, kto chciałby liznąć zagadnień związanych z reklamą- trzeba brać jednak poprawkę, jeżeli chodzi o niektóre treści przytoczone w książce- zwłaszcza te dotyczące reklamy w Internecie. Czytałam wydanie z 2003, więc przez 10 lat sporo się w tej kwestii zmieniło ;)

Mineko | 2011-01-08
Tiita | 2010-07-13