Okruchy wojny. Historie, które napisała wojna

Wydawnictwo: Bellona
7 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historyczna

Książka zawiera ponad 150 autentycznych opowieści i relacji z najciekawszych epizodów i kampanii II wojny światowej. Są to relacje o dowódcach, asach wywiadu, opowieści uczestników walk, świadków dziwnych i niewyjaśnionych wydarzeń na frontach. Wszystkie opowieści tchną autentyzmem i przywołują w pamięci wydarzenia znane z podręczników i kronik historycznych. Bardzo często są to epizody znane, opowiadane jednak z innej perspektywy niż zwykle.

Paulina Mocarska | 2011-01-22
Przeczytana: 09 kwietnia 2009

Maxik :) Genialne opowiesci :) Genialnie zilustrowane poprzez slowa :)

Tedinho13 | 2014-07-11
Na półkach: Przeczytane, 2014