Czarne

Wydawnictwo: Wołoszański
Black

Czarne to jedna z najlepszych pozycji w kategorii literatury sensacyjnej. Autor książki ma za sobą piętnastoletni staż w FBI, gdzie był snajperem zna tajne operacje od podszewki, bo w nich uczestniczył. Był w samym sercu. Jeremy Waller, bohater tajnych operacji "Czarne" wybrany do HRT, elitarnej jednostki antyterrorystycznej podlegającej FBI, zrywa z życiem, które, jak sądził rozumie, aby zanurzyc się w gwałtownym świecie podstępnych prawd i sojuszy, w których nie obowiązuje stałość partnerów i gdzie największym zagrożeniem może być własne poczucie dobra i zła. Jednak nie jest sam. Sirad Malneaux, piękna kobieta zajmujące kierownicze stanowisko w jednej z największych światowych firm telekomunikacyjnych, okazuje się bardziej biegła w mordowaniu niż w marketingu. Jej prawdziwa rola jako tajnej agentki CIA zmini zwykłe zadanie w tajemnicę, której Wallerowi nie wolno zdradzić nikomu i za żadną cenę.

houda | 2015-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2015