Europa Środkowa: wspólnota czy zbiorowość?

Wydawnictwo: Zakład Narodowy im. Ossolińskich
historyczna

Publikacja stanowi zbiór referatów oraz wypowiedzi w ramach dyskusji, jakie miały miejsce w trakcie międzynarodowych konferencji pt. Europa Środkowa: wspólnota czy zbiorowość? zorganizowanej przez Instytut Politologii Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie w dniu 9 kwietnia 2003 r. Ponadto zamieszczono w niej kilka tekstów nadesłanych, które nie były prezentowane w czasie konferencji oraz wybrane prace studentów politologii.

Juliett | 2016-03-13
Na półkach: 2016, Przeczytane