Pięć dysfunkcji pracy zespołej

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

michall_1985 | 2016-07-27
Przeczytana: lipiec 2016

Nie czytuję poradników,ale ten akurat został mi polecony jako lektura obowiązkowa przez kierownika z pracy.

Książka jest zaskakująco mało "poradnikowa",a czyta się ją jako ciekawą powieśc,która wciąga swoją fabułą i rozwojem akcji.

Generalnie autor opisuje dysfunkcje zespołów,które stają się problemem dla kadr zarządzających firmami.Dysfunkcje te prowadzą do zaniku pracy zespołowej i osiągania gorszych wyników,a przez to zatracania celu,do którego dąży firma.

Na koniec autor podsumowuje wszystkie dysfunkcje i podpowiada w jaki sposób je zwalczac.

Jest to książka godna polecenia ludziom,którzy pracują w zespołach,kilka porad można sobie wziąc do serca.

Piotr Czaiński | 2016-09-28
Magda | 2016-08-17