Studia Thorunensio-Classica. Tradycje antyczne w Polsce Północnej

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Acta Societatis Philologae Polonorum". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
historyczna

Oddajemy oto do rąk Czytelników czwarty tom serii Acta Societatis Philologae Polonorum, obejmujący materiały sesji naukowej, zorganizowanej w Toruniu w dniach od 15 do 17 września 1995 roku przez Katedrę Filologii Klasycznej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz Polskie Towarzystwo Filologiczne. Tom obecny otwierają teksty prof. Witolda Wróblewskiego i Włodzimierza Appela, przedstawiające pięćdziesięcioletnie dzieje filologii klasycznej w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika oraz wileńskie korzenie toruńskiej filologii.

Nine | 2012-12-16