Reengineering i technologia informatyczna w restrukturyzacji

Wydawnictwo: Wydawnictwa Naukowo-Techniczne
8320427452
biznes, finanse

Omówiona w niniejszej książce restrukturyzacja procesów biznesowych w warunkach H T i nowej kultury zarządzania ma dla organizacji konsekwencje daleko wybiegające poza obszar samego procesu. Temat ten nie został jeszcze rozwiązany przez żadną z istniejących dyscyplin akademickich. Praktyka tak pojmowanej restrukturyzacji wskazuje na integratywną naturę organizacji, ukazując potrzebę nowej teorii procesu produkcyjnego i procesów zarządzania, tak aby stworzyć koncepcję współczesnego integralnego projektowania i zarządzania procesami, które odzwierciedlałyby realia dynamiki i możliwości współczesnej technologii informatycznej.