NAJSłYNNIEJSI PROROCY I JASNOWIDZE ŚWIATA

Wydawnictwo: Amber
historyczna

udzie obdarzeni zdolnościami jasnowidzenia byli czczeni w każdej epoce. Niektórzy z nich wypowiadali spełniające się przepowiednie, inni wykorzystywali swoje zdolności, żeby manipulować ludźmi, jeszcze inni pomagali rozwiązywać zagadki przestępstw, pocieszali zrozpaczonych bliskich osób zmarłych, wskazywali miejsca pobytu zaginionych.Francine Hornberger, autorka książek o sławnych postaciach, przedstawia niezwykłe losy ludzi obdarzonych szóstym zmysłem od biblijnych proroków Eliasza i Izajasza, po madame Bławatską i Uri Gellera.Ich frapujące życiorysy składają się na przewodnik po świecie proroków i hochsztaplerów, nadprzyrodzonych talentów i zwykłych oszustw.

Malik | 2015-09-13
aissa | 2013-11-03