Twoja Samodzielna Podróż

Wydawnictwo: Kołem Się Toczy
poradniki
boney

Kompletny poradnik praktyczno-motywacyjny, dzięki któremu zrealizujesz swoje podróżnicze marzenia! Posiądziesz kompletną wiedzę w temacie podróży na własną rękę. Wiedzę z zakresu planowania, organizacji i doboru sprzętu, a także nabędziesz tak ważną pewność siebie. Dzięki książce dowiesz się jak zorganizować podróż aby była ona niezapomnianym, udanym w 100% i przede wszystkim bezpiecznym przeżyciem. A jeśli masz już swoje pierwsze podróżnicze kroki za sobą, również znajdziesz tutaj wiele cennych wskazówek, wiadomości i trików, dzięki którym jeszcze bardziej usprawnisz swój podróżniczy warsztat.

książka dostępna tylko w jednym miejscu: http://kolemsietoczy.pl/twoja-samodzielna-podroz/

źródło opisu: http://kolemsietoczy.pl/twoja-samodzielna-podroz/

źródło okładki: http://sklep.kolemsietoczy.pl/produkt/twoja-samodzielna-podroz/

Henry Rackham | 2016-07-27
Przeczytana: 26 lipca 2016

Poradnik Karola Wernera pt. „ Twoja pierwsza samodzielna podróż” jest książką motywująca, rozwiewającą mity na temat samotnego, czy też niezorganizowanego wyjazdu. Rozprawia się z tzw obiektywnymi trudnościami i blokadami przed wyprawą rowerową. Każdy z nas ma problem z wyjściem z formatu A4, boimy się różnych wyimaginowanych zagrożeń, Karol Werner udowadnia czytelnikowi, po przez swoje doświadczenie, że wszystkie nasze obawy są nic nie warte, a bardziej racjonalizujemy nasze „nie”
Miałem przyjemność wysłuchać audiobooka, mimo siermiężnego wykonania, a może dlatego. Wykonanie przybliżało słuchacza do autora, mając wrażenie bezpośredniości i braku zadęcia, jak to bywa w innych publikacjach tego typu.
Zostałem przekonany przez Karola Wernera do samodzielnej podróży, choć nie wykluczam, że przekonanego łatwiej jest przekonać :)

kspr | 2016-07-16
Przeczytana: 13 lipca 2016

Świetny poradnik nie tylko dla początkujących podróżników. Bardzo mocno praktyczny, od przygotowania i motywacji do wyjazdu, przez szukanie tanich lotów i noclegów, po biwakowanie i podróże rowerowe... A to wszystko uwzględniając ograniczony budżet.
Poradnik bez lania wody, dokładnie tak jak zapewnia autor.

Katarzyna Irzeńska | 2016-07-13
Przeczytana: 10 lipca 2016

Fajna, lekka i praktyczna obowiązkowa lektura dla Włóczykijów. I tych początkujących i zaawansowanych. Karol Werner na podstawie własnych doświadczeń w ciekawy sposób przygotowuje nas do podróży. Zarówno do hostelu jak i na biwak. Boisz się gdzieś jechać sam? Przeczytaj ten poradnik i Ci przejdzie :)

| 2016-09-03
Przeczytana: 2016 rok
Tomek | 2016-10-06
Przeczytana: 06 października 2016

Książka wydana "własnym sumptem". Co nie zmniejsza w żaden sposób jej wartości.
Dla kogo ta pozycja?
Przede wszystkim dla tych którzy dopiero wchodzą w świat podróży rowerowych (choć nie tylko) i chcieli by kliku sprawdzonych porad jak zacząć.

Zdecydowanie polecam ten poradnik, mi się podobał. Co nie znaczy że zgadzam się ze wszystkim co autor poleca. Ale jak sam autor zaznacza każdy jest inny i musi dostosować wszystko do siebie.

Chroniczny BrakCzasu | 2016-07-18

Bardzo ciekawie napisany poradnik nie tylko dla początkujących :)
Czytając go wiesz ze dasz radę :)
Polecam!

korallab | 2016-07-31
Przeczytana: 04 lipca 2016

Praktyczne i przydatne informacje. Dzięki książce właśnie wybieram namiot ;)

Sebastian | 2017-07-26

Witam.
Od pół roku przygotowywałem się do mojej pierwszej większej wyprawy rowerowej, mam zamiar okrążyć Polskę w 35 dni, startuje 30 lipca. Przygotowywałem się pod różnym kontem, mapy, kondycja, wyposażenie, wiele rzeczy musiałem dokupić, nie które okazały się nie przemyślane, na zasadzie ” przetestuje się”
Dwa tygodnie temu kupiłem ebooka, „Twoja samodzielna podróż” i gdybym wcześniej wiedział że jest coś takiego, to moje przygotowywania skróciłyby się o dobre kilka miesięcy, wiedziałbym czego szukać, niż błądzić po omacku.
Książka jest praktyczna, motywacyjna w której jest wiele przydatnych porad, polecam ją każdemu zarówno nowicjuszowi podróżniczemu jak i weteranowi tematu.

Dzięki Karol :-)

Michał | 2017-07-25
Przeczytana: 24 lipca 2017

Gorąco polecam książkę. Porusza wiele różnych aspektów. W moim przypadku rozwiała wszystkie wątpliwości związane z samodzielną podróżą za granicę. Świetnie się czyta, wartościowa merytorycznie a zarazem napisana prostym językiem i w ciekawy sposób. Idealna dla każdego kto chce zacząć swoją przygodę z podróżami!

Malisz | 2016-08-30
Przeczytana: 29 sierpnia 2016

Po przeczytaniu książek jak ta zastanawiam się zawsze, czemu wcześniej nie wpadła mi w ręce. Czemu musiałem sam sobie radzić z brakiem motywacji? Mnóstwo pożytecznych porad, polecam.