Twoja Samodzielna Podróż

Karol Werner poradniki 134 str.
Kołem Się Toczy
poradniki
Podróże Samodzielna Podróż Karol Werner Kołem się toczy

Kołem Się Toczy
poradniki
Podróże Samodzielna Podróż Karol Werner Kołem się toczy

Porównaj ceny i

Myślę że książka może być dla początkujących pomocna. Szczególnie dla tych co podróżują rowerowo/trekingowo. Bardziej czuć że jest to zbiór pogrupowanych blogpostów niż pełnoprawna wydzielona książka. Wskazówki w niej zawarte są raczej dla totalnie początkujących. Ci którzy trochę podróżują raczej nie będą zaskoczeni.

Zabrakło mi tzw. historii z życia wziętych, zostały one niestety tylko ogólnie wspomniane. Część opisów jak np. rodzaje kuchenek paliwowych pomijałem bo są subiektywne a najwięcej info można znaleźć w necie.

Witam.
Od pół roku przygotowywałem się do mojej pierwszej większej wyprawy rowerowej, mam zamiar okrążyć Polskę w 35 dni, startuje 30 lipca. Przygotowywałem się pod różnym kontem, mapy, kondycja, wyposażenie, wiele rzeczy musiałem dokupić, nie które okazały się nie przemyślane, na zasadzie ” przetestuje się”
Dwa tygodnie temu kupiłem ebooka, „Twoja samodzielna podróż” i...

Gorąco polecam książkę. Porusza wiele różnych aspektów. W moim przypadku rozwiała wszystkie wątpliwości związane z samodzielną podróżą za granicę. Świetnie się czyta, wartościowa merytorycznie a zarazem napisana prostym językiem i w ciekawy sposób. Idealna dla każdego kto chce zacząć swoją przygodę z podróżami!

Książka wydana "własnym sumptem". Co nie zmniejsza w żaden sposób jej wartości.
Dla kogo ta pozycja?
Przede wszystkim dla tych którzy dopiero wchodzą w świat podróży rowerowych (choć nie tylko) i chcieli by kliku sprawdzonych porad jak zacząć.

Zdecydowanie polecam ten poradnik, mi się podobał. Co nie znaczy że zgadzam się ze wszystkim co autor poleca. Ale jak sam autor...

Po przeczytaniu książek jak ta zastanawiam się zawsze, czemu wcześniej nie wpadła mi w ręce. Czemu musiałem sam sobie radzić z brakiem motywacji? Mnóstwo pożytecznych porad, polecam.

Praktyczne i przydatne informacje. Dzięki książce właśnie wybieram namiot ;)

Poradnik Karola Wernera pt. „ Twoja pierwsza samodzielna podróż” jest książką motywująca, rozwiewającą mity na temat samotnego, czy też niezorganizowanego wyjazdu. Rozprawia się z tzw obiektywnymi trudnościami i blokadami przed wyprawą rowerową. Każdy z nas ma problem z wyjściem z formatu A4, boimy się różnych wyimaginowanych zagrożeń, Karol Werner udowadnia czytelnikowi,...

Bardzo ciekawie napisany poradnik nie tylko dla początkujących :)
Czytając go wiesz ze dasz radę :)
Polecam!

Świetny poradnik nie tylko dla początkujących podróżników. Bardzo mocno praktyczny, od przygotowania i motywacji do wyjazdu, przez szukanie tanich lotów i noclegów, po biwakowanie i podróże rowerowe... A to wszystko uwzględniając ograniczony budżet.
Poradnik bez lania wody, dokładnie tak jak zapewnia autor.

• Ebook
  • E-book