Mińsk Mazowiecki i okolice w gazetach polskich z lat 1831-1939 ze zbiorów Muzeum Ziemi Mińskiej

Wydawnictwo: Stowarzyszenie Radość Trzeciego Wieku w Mińsku Mazowieckim
9788394199067
historia
Łukasz Kuć

W Państwa ręce oddany został niezwykle ciekawy album o charakterze źródłowym. Otóż twórcom publikacji udało się przedstawić ponad dwieście sześćdziesiąt interesujących artykułów z lat 1831-1939 obrazujących jak dziennikarstwo polskie w okresie zaborów i II Rzeczypospolitej postrzegało rzeczywistość Mińska Mazowieckiego (Mińska, Nowo-Mińska) i jego okolic. Marcin Jakubowski - Burmistrz Miasta...

Marcin Jakubowski - Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki

źródło opisu: Stowarzyszenie Radość Trzeciego Wieku w Mińsku Mazowieckim, 2016