Myszka idzie do szkoły

Wydawnictwo: Skrzat
9788374372091
youstyna

Zabawa w szkołę dla 5-6 latków. Dziecko pomaga myszce rozwiązywać zadania, a gdy zaistnieje taka potrzeba - poprawia błędne odpowiedzi udzielone przez myszkę. Zwiększa to poczucie wartości przyszłego ucznia, umacnia wiarę we własne siły. Dzięki udzielaniu pomocy i korygowaniu błędów myszki, dziecko przekonuje się o tym, że nikt nie jest nieomylny, każdy może popełnić błąd, a ono ma już tak dużą wiedzę i umiejętności, że może bez żadnych problemów pomagać roztargnionej myszce.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90068243-myszka-idzie-do-szkoly

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90068243-myszka-idzie-do-szkoly