Haganai - Nie mam wielu przyjaciół 7

Cykl: Haganai - Nie mam wielu przyjaciół (tom 7)
Wydawnictwo: Studio JG
Boku wa Tomodachi ga Sukunai
komiksy
Dejikos

Po niefortunnym incydencie, jaki miał miejsce na festiwalu, Yozora przychodzi do szkoły z włosami obciętymi na krótko. Ku swojemu zdziwieniu Kodaka rozpoznaje w niej swojego przyjaciela z dzieciństwa! Dziewczyna ma mu za złe, że tyle czasu zajęło mu rozpoznanie jej. Opowiada mu swoją wersję wydarzeń i zdradza dlaczego nie pojawiła się na spotkaniu, na które umówili się przed przeprowadzką Kodaki. Tymczasem nowy wygląd Yozory inspiruje pozostałe członkinie Klubu Sąsiadów do radykalnej zmiany wizerunku. Co z tego wyjdzie? Znając naszych nieudaczników niechybnie katastrofa!

źródło opisu: Studio JG, 2016

źródło okładki: http://studiojg.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!