Pierogi i dania mączne Siostry Marii

Seria: Siostra Maria
Wydawnictwo: Martel
MuMin84

Pierogi i dania mączne Siostry Marii to znakomita książka, w której znajduje się wiele sprawdzonych przepisów na doskonałe pierogi, kluski, placki i naleśniki. Większość z nich może stanowić samodzielny, bardzo wartościowy posiłek. Dzięki dokładnym opisom i wskazówkom, a także pięknym zdjęciom, wszystkie potrawy zawsze się udadzą. To prawdziwa skarbnica wiedzy kulinarnej przekazywanej z...

To prawdziwa skarbnica wiedzy kulinarnej przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

źródło opisu: MARTEL, 2015

źródło okładki: http://wydawnictwomartel.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!