Nawałka. Droga do perfekcji

Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Jarmo

"Historia człowieka, który musiał ponieść milion porażek, by wreszcie posmakować namiastki sukcesu. Opowieść o tym, ze jeśli chcesz coś wygrać, nie możesz zostawić centymetra kwadratowego przypadkowi. Kompletny portret selekcjonera reprezentacji Polski. Cudowny reporterski popis". Przemysław Rudzki, zastępca redaktora naczelnego „Przeglgdu Sportowego" "Adam Nawałka - taki znany, a taki...

Przemysław Rudzki, zastępca redaktora naczelnego „Przeglgdu Sportowego"

"Adam Nawałka - taki znany, a taki nieznany. Może po prostu nudny? Może w jego życiu nie zdarzyło się nic godnego uwagi? Nie dzięki tej książce wiemy, że to nie ten przypadek. Czas poznać pracownika wysokościowego, który zszedł z podnośnika i sam wspinał się na szczyt".
Krzysztof Stanowski, dziennikarz Weszlo.com

"W polskim dziennikarstwie sportowym widzę jednak osobę ze wszystkimi cechami klasycznego reportera. Jeżeli trzeba zajrzeć pod kamień w Krzeszowicach, pojedzie tam i zajrzy. Jeśli trzeba znaleźć człowieka, którego nikt nie widział od dwóch dekad, znajdzie go. To Łukasz Olkowicz".
Piotr Żelazny, dziennikarz „Rzeczpospolitej"

źródło opisu: wydawca

źródło okładki: strona wydawcy

Lord_Rodia | 2017-12-28

Bardzo dobrze czytało się tę książkę biograficzną o człowieku, który przeciwnościom ludzkim i zwykłym ułomnościom przeciwstawiał konsekwencję, wytrwałość i profesjonalizm.

Wac | 2017-11-18
Przeczytana: czerwiec 2016

Książka wpadła mi w ręce przed Euro, czyli zanim jeszcze ktokolwiek przypuszczał, że Nawałka będzie pierwszym w historii szkoleniowcem, który wprowadzi Biało-Czerwonych na turnieje rangi mistrzowskiej dwa razy z rzędu i osiągnie rekordowe 5. miejscu w rankingu FIFA. Dużo ciekawych anegdot, kilka zabawnych, trochę słabych. Książka nie jest zła, ale dość długo ją czytałem, bo została napisana trudnym w odbiorze, choć mało ubogaconym, językiem.

Rino | 2017-05-01
Przeczytana: 26 kwietnia 2017

Fenomenalny styl literacki Olkowicza sprawia, że książkę czyta się z wielką przyjemnością.

Hans_Jarecki | 2017-03-15

Odmawiał kieliszka ;-)

Anna Pukrop | 2017-01-12
Przeczytana: 11 stycznia 2017

Składna, nie nudna, z humorem, skondensowana. Polecam!

Damian Mendel | 2016-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2016

Pierwsza biografia, którą przeczytałem. Byłem sceptycznie nastawiony do tej pozycji, lecz szybko zmieniłem zdanie, a po paru godzinach miałem żal, że to już koniec książki, a coś takiego zdarza mi się tylko po ukończeniu najlepszych pozycji.

superB | 2016-07-04

Z dużej chmury, mały deszcz. Spodziewałem się historii, biografii Adama Nawałki, a tymczasem dostałem opowieść, bardzo na około. Tak jakby nacisk nie był na samego Adama Nawałkę, tylko na osoby z jego otoczenia.
Dało się przeczytać, ale bez większych rewelacji.

Nowe_Refleksje | 2016-05-30
Przeczytana: 20 maja 2016

Książka bardzo na czasie i na duży plus. Więcej można przeczytać tutaj: http://nowe-refleksje.blogspot.com/2016/05/perfekcjonista_27.html