Dzieci piszą listy, papież Franciszek odpowiada

Tłumaczenie: Barbara Żak
Wydawnictwo: WAM
Herbi

Co Bóg robił przed stworzeniem świata? Czy źli ludzie też mają swojego Anioła Stróża? Dlaczego nie ma teraz tak wielu cudów jak dawniej? Dzieci, tak jak dorośli, mają pytania i wątpliwości, ale często chowają je głęboko w sercu. Niektóre z nich są śmieszne, inne poważne, jeszcze inne - głęboko poruszające. W książce Dzieci piszą listy, Papież Franciszek odpowiada znajdziecie prawdziwe listy...

Dzieci, tak jak dorośli, mają pytania i wątpliwości, ale często chowają je głęboko w sercu. Niektóre z nich są śmieszne, inne poważne, jeszcze inne - głęboko poruszające. W książce Dzieci piszą listy, Papież Franciszek odpowiada znajdziecie prawdziwe listy dzieci z całego świata oraz odpowiedzi samego Papieża, który chce pokazać wszystkim dzieciom, jak bardzo Bóg je kocha.

źródło opisu: e.wydawnictwowam.pl

źródło okładki: e.wydawnictwowam.pl

anja88 | 2018-03-26

Nie podobało się ani mnie ani moim dzieciom. Nieuporządkowany zbiór listów na różne tematy. Mało zrozumiałe dla kilkulatków.