15 niezawodnych praw rozwoju

Wydawnictwo: Logos
The 15 Invaluable Laws of Growth. Live Them and Reach Your Potential
poradniki
ToRn

Słowa i teksty Johna Maxwella zainspirowały miliony osób, łącznie ze mną. W książce 15 niezawodnych praw rozwoju John ponownie dzieli się cennymi przemyśleniami na temat możliwości rozwijania przez nas wszystkich pełni potencjału oraz wywierania pozytywnych wpływów na innych. Elizabeth Dole senator, b. doradca prezydenta USA oraz prezes Amerykańskiego Czerwonego Krzyża Wyrażam głębokie...

Elizabeth Dole
senator, b. doradca prezydenta USA
oraz prezes Amerykańskiego Czerwonego Krzyża

Wyrażam głębokie uznanie dla Johna Maxwella jako światowego pioniera w dziedzinie przywództwa. W swojej najnowszej książce udało mu się klarownie wyodrębnić 15 najważniejszych praw osobistego rozwoju. Lektura tej książki pozwala przyswoić sobie esencję wiedzy Autora, który pomaga czytelnikom w zdobywaniu kolejnych wyższych poziomów życiowego sukcesu.

Stedman Graham
mówca, publicysta i przedsiębiorca

Jako trener i przywódca, szukam zawsze sposobów inspirowania rozwoju moich graczy. Dzięki mojemu przyjacielowi Johnowi Maxwellowi czytelnicy dostają teraz instruktażowy podręcznik progresywnego rozwoju. Zrozumienie opisanych w nim praw umożliwia rozwój indywidualny
oraz wspieranie innych osób w otoczeniu. Ta książka to obowiązkowa lektura dla każdego, kto chce pomagać innym w tym zakresie.

John Calipari
główny trener drużyny koszykówki
Uniwersytetu Kentucky

źródło opisu: http://logos.warszawa.pl/ksiazki/111-15-niezawodnych-praw-rozwoju.html

źródło okładki: http://logos.warszawa.pl/ksiazki/111-15-niezawodnych-praw-rozwoju.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!