Zaklęcie na bycie sobą

Wydawnictwo: Charaktery
Ada Jaworska

* Chcesz bardziej siebie polubić? * Chcesz mocniej bronić swojego zdania? * Chcesz skuteczniej wyznaczać swoje granice? * Chcesz lepiej zapanować nad czasem? * Chcesz pozostać sobą i być szczęśliwy? To tylko niektóre z pytań stawianych przez Marię i Piotra Fijewskich. Rzecz jasna żadne z tych pytań nie pozostaje bez odpowiedzi- prostych, jasnych, trafnych... Wspaniałe doświadczenie...

* Chcesz bardziej siebie polubić?

* Chcesz mocniej bronić swojego zdania?

* Chcesz skuteczniej wyznaczać swoje granice?

* Chcesz lepiej zapanować nad czasem?

* Chcesz pozostać sobą i być szczęśliwy?

Wspaniałe doświadczenie terapeutyczne i życiowe pozwala Autorom z życzliwością pochylać się nad kłopotami ich pacjentów, mądrze wskazywać drogi wyjścia z trudnych sytuacji, wspierać w trudnych zmianach i niełatwych decyzjach. Taka też jest ta książka: mądra, życzliwa, praktyczna i przydatna.

źródło opisu: http://sklep.charaktery.eu/zaklecie-na-bycie-soba.html

źródło okładki: http://sklep.charaktery.eu/zaklecie-na-bycie-soba.html

chwilka | 2019-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2019

Przeczytana w jeden dzień zwięzła i treściwa pozycja.
Ogólnie interesuję się psychologią, poznawaniem siebie, powodami różnych zachowań itp., stąd tematyka ta nie jest dla mnie obca, a mimo to znalazłam parę cennych dla mnie myśli.
Książka porusza m.in. temat asertywności, która w dzisiejszych czasach nie jest już nowością, lecz wciąż bywa przez niektórych źle rozumiana.

cziskel | 2017-03-13
Przeczytana: 08 marca 2017

taka sobie, według mnie zbyt ogólnie i restrykcyjnie--tylko spokój i teraźniejszość