8320816890
menedżer, biznes
biznes, finanse

Asertywność to umiejętność wyrażania własnych uczuć, opinii, pragnień w różnych sytuacjach życia zawodowego, rodzinnego i towarzyskiego w sposób otwarty i pozbawiony lęku, a zarazem respektujący uczucia i postawy innych. Aby być asertywnym menedżerem, należy nauczyć się: wydawać polecenia i przekazywać swoje oczekiwania, chwalić innych i prezentować siebie, nie bać się krytyki i reagować na nią, b

benia_franek | 2017-01-27

Jestem zachwycona. W życiu bym się nie spodziewała, że polscy autorzy tak do mnie trafią. Sądzę, że bardzo dużym atutem książki jest to, że napisali ją psycholodzy. Podają nie tylko business case'y, nie tylko gotowe asertywne teksty do użycia, ale tłumaczą dlaczego potrafimy być nieasertywni, skąd się to bierze, jakie są procesy myślowe w takim zachowaniu. Wszystko wyłożone jasno i klarownie. Bomba. CHOCIAŻ (żeby nie było, że tylko słodzę), niektóre wątki aż się prosiło, żeby były bardziej rozwinięte. Mimo wszystko, niedługo własny egzemplarz zagości na mojej półce.

kuba | 2012-10-21
Przeczytana: styczeń 2012

Najlepsza autorka / psycholożka pisząca o asertywności w Polsce. Ale nie tym razem. "Stanowczo, łagodnie, bez lęku" tej autorki to absolutna "10", "Asertywność menadżera" to trochę marna kopia...

AnnaSikorska | 2016-01-05
Katarzyna | 2015-11-04