Droga do bliskości. Prawda, szacunek i trwała miłość w związku

Wydawnictwo: Czarna Owca
7 (8 ocen i 1 opinia)
tłumaczenie
Aleksandra Wolnicka
The Intimacy Factor. The Ground Rules for Overcoming the Obstacles to Truth, Respect and Lasting Love
psychologia, miłość, związki
Ag2S

Budowanie szczęśliwych zdrowych relacji to trudny proces wymagający zrozumienia siebie i drugiego człowieka. Najwięcej trudności sprawia nam znalezienie podłoża problemu którego korzenie często tkwią w traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa. Droga do bliskości jest wnikliwą analizą przyczyn nieudanych związków. br Autorka przedstawia tu praktyczne wskazówki niezbędne w procesie samouzdrawiania. Korzystając z najnowszych metod terapeutycznych przykładów zaczerpniętych z życia oraz własnych doświadczeń - radzi jak się porozumiewać z partnerem w sposób wolny od strachu i stworzyć oraz podtrzymać zdrową relację bliskości. Przedstawiony tu sprawdzony system wytyczania granic słuchania i mówienia pomoże czytelnikowi m.in. podnieść samoocenę odzyskać równowagę emocjonalną poznać swoje mocne i słabe strony a przede wszystkim nauczyć się rozumieć partnera.

źródło opisu: http://www.czarnaowca.pl/

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/poradniki/droga_do_bliskosci,p1824345741

Sklep

• Złe psy. W imię zasad
  • Tango dla oprawcy
  • Podziemny labirynt
  • Te chwile
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Kalinowe serce
  • Wakacje
  • Nie zmienił się tylko blond
  • Słowa pamięci

6,34 (56 ocen i opinii)
Te chwile
Herbjørg Wassmo

8,24 (25 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

0 (0 ocen i opinii)
Kalinowe serce
Teresa Ewa Opoka

6,6 (5 ocen i opinii)
Wakacje
Nina Majewska-Brown

8,56 (9 ocen i opinii)
Nie zmienił się tylko blond
Agata Przybyłek

8,4 (5 ocen i opinii)
Słowa pamięci
Rowan Coleman

7,71 (14 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Zabrot1 | 2012-08-24

Książka, świetna pokazuje co naprawdę kieruje ludźmi w związku i to jak traumy z dzieciństwa rzutują się na obecne życie ludzi. Polecam każdej osobie ;), która jest w związku lub miała ciężkie dzieciństwo.

Magdalena | 2015-03-13
Varinia | 2014-10-15