Zaklęcie na bycie sobą

Piotr FijewskiMaria Król-Fijewska Wydawnictwo: Charaktery nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Charaktery
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2015-01-01

Przeczytana w jeden dzień zwięzła i treściwa pozycja.
Ogólnie interesuję się psychologią, poznawaniem siebie, powodami różnych zachowań itp., stąd tematyka ta nie jest dla mnie obca, a mimo to znalazłam parę cennych dla mnie myśli.
Książka porusza m.in. temat asertywności, która w dzisiejszych czasach nie jest już nowością, lecz wciąż bywa przez niektórych źle rozumiana.

taka sobie, według mnie zbyt ogólnie i restrykcyjnie--tylko spokój i teraźniejszość

• Psychologia
  • DlaZony
  • Poszukac
  • 2016
  • Chcę mieć
  • Z polecenia
  • Przeczytane 2017

Dodaj cytat z książki Zaklęcie na bycie sobą