Zaklęcie na bycie sobą

Okładka książki Zaklęcie na bycie sobą
Piotr FijewskiMaria Król-Fijewska Wydawnictwo: Charaktery nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Charaktery
2015-01-01
2015-01-01

Okładka książki Nieobecni. Jak powrócić do doświadczania swojego życia Piotr Fijewski, Maria Król-Fijewska
Ocena 8,0
Nieobecni. Jak... Piotr Fijewski, Mar...
Okładka książki Asertywność menedżera Piotr Fijewski, Maria Król-Fijewska
Ocena 7,2
Asertywność me... Piotr Fijewski, Mar...

Przeczytana w jeden dzień zwięzła i treściwa pozycja.
Ogólnie interesuję się psychologią, poznawaniem siebie, powodami różnych zachowań itp., stąd tematyka ta nie jest dla mnie obca, a mimo to znalazłam parę cennych dla mnie myśli.
Książka porusza m.in. temat asertywności, która w dzisiejszych czasach nie jest już nowością, lecz wciąż bywa przez niektórych źle rozumiana.

Przeczytana w jeden dzień zwięzła i treściwa pozycja.

taka sobie, według mnie zbyt ogólnie i restrykcyjnie--tylko spokój i teraźniejszość

Dodaj cytat z książki Zaklęcie na bycie sobą