Kryminalna opowieść o morderstwie, które miało miejsce w środowisku dziennikarzy telewizyjnych. Zamordowany został dyrektor stacji, jego zwłoki znajdują się w pokoju redakcyjnym, a obok w studiu nagrywany jest właśnie spektakl teatralny, w którym również popełniono morderstwo...

Kamil | 2012-03-18

Książka warta swojej ceny, przynajmniej nie mam wyrzutów sumienia że ją kupiłem. Niestety niewygodnie się ją czyta, największym mankamentem jest to, że jest tam pełno postaci między którymi autorka lawiruje jak w kalejdoskopie i nie można się nad niczym skupić, na dobitkę podobieństwa imion współpracujących ze sobą postaci Jacek-Jarek. Zamiast rozwiązywać zagadkę kryminalną czytelnik rozwiązuje bałagan związany z formą książki.

Marta | 2010-10-23
Przeczytana: 2009 rok

Szczerze mówiąc kupiłam kiedyś 2 książki tej Pani tylko ze względu na jej związki z Joanną Chmielewską, jednak to nie jest to. Książka słaba, nudna, bardzo taka sobie, więc zamiast pisać kolejne "powieści" to niech ktoś powie "tej Pani już podziękujemy"...

Kasia | 2012-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2012

Za bardzo przypomina mi "Wszyscy jesteśmy podejrzani". Poza tym rozbicie lektury na takie krótkie rozdzialiki powodowało we mnie nieustającą frustrację i domyślanie się kto do mnie mówi.

Joanna | 2011-03-30

Ciekawa książka.. dopiero przy samym końcu dowiadujemy się kto był mordercą i nie dowierzamy, że to on. Polecam.

margolcia8906 | 2016-05-08
kotfr1tz | 2015-02-05