Near Death Experience B2-c1

Wydawnictwo: Edgard
angielski, nauka, gamebook
Joanna Bożek

Hugo prowadzi przygnębiająco nudne życie. Pracuje w londyńskiej knajpce, gdzie pewnego dnia znajduje na podłodze tajemnicze zdjęcie. Czy zawiedzie go ono w świat berlińskiej bohemy, szemrane kręgi złodziei dzieł sztuki, szeregi amazońskiej partyzantki czy może w ramiona pięknej Hinduski...? To wszystko zależy od CIEBIE! Angielski Gamebook z ćwiczeniami Near Death Experience to...

Angielski Gamebook z ćwiczeniami Near Death Experience to niekonwencjonalny kurs językowy, z którym mimochodem uczysz się języka. Gra fabularna, w której decydujesz o losach bohaterów, pochłonie cię bez reszty! Korzystaj z książki wielokrotnie i poznaj wszystkie zakończenia historii. Zasady gramatyczne i słownictwo przyswoisz w naturalny sposób podczas czytania opowieści i rozwiązywania pomocniczych ćwiczeń.

Z Gamebookiem:
- decydujesz o losach bohaterów i wybierasz zakończenie opowieści
- prowadzisz wciągającą grę fabularną, za każdym razem konstruując unikalną historię
- czytasz bez przeszkód dzięki tłumaczeniom słówek na marginesie
- rozwiązujesz liczne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne
- poznajesz Real English i utrwalasz gramatykę

źródło opisu: http://www.jezykiobce.pl/angielski-gamebook-z-cwic...(?)

źródło okładki: http://www.jezykiobce.pl/angielski-gamebook-z-cwic...»

buraukkaforesee | 2018-09-02
Przeczytana: 01 września 2018

Stanowczo zbyt szybko się ją czyta jeśli zna się angielski, ale i tak polecam.

99groszy | 2018-08-25
Na półkach: Przeczytane, Po angielsku
Przeczytana: 25 sierpnia 2018

Cóż, książka nie jest zła, jednak raz, że przeskakiwanie między kolejnymi rozdziałami powoduje mętlik, dwa, że książka staje się wtedy dość krótka, co jak na swoją cenę jest minusem. Polecam raczej inne readersy tego autora lub książki dla neativów/ seriale ;).

Piotrek | 2018-03-30
Przeczytana: 30 marca 2018

Bardzo dobry pomysł na urozmaicenie nauki języka, formuła "gamebooka" sprawdza się po raz kolejny. Może miejscami całość wydaje się nieco infantylna, decyzje bohaterów nielogiczne, a ogół opowiadania bardzo, ale to bardzo naciągany, ale przecież to nie fabuła jest główną osią tego wydawnictwa. Chodzi tu o naukę języka angielskiego, a w tej kwestii "Near Death Experience" sprawdza się świetnie!

Magda | 2017-07-09
Przeczytana: 20 czerwca 2016

„Near Death Experience” to niezwykle wciągająca powieść, pełna zagadek, eksperymentów i zwrotów akcji. Dzięki niej nauka angielskiego staje się idealnym połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Aby poznać dalsze losy bohaterów chcesz znać szczegóły wydarzeń i sięgasz do słowniczka na marginesie. Ćwiczenia pomagają w utrwaleniu gramatyki a jeżeli chcesz wiedzieć więcej, to sięgasz do słownika na końcu książki.

Recenzja: http://mamao.pl/czytaj-i-zapomnij-o-tym-ze-uczysz-sie-angielskiego/

Paulina | 2017-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2017

Świetna książka, która uczy języka angielskiego nawet, gdy o tym nie wiesz. Ja polecam tą pozycję :)

Iliana | 2016-03-09
Przeczytana: 09 marca 2016

Książka, którą chciałabym Wam przedstawić dzisiaj, to pozycja dla nieco starszych (doświadczeniem), którzy angielski mają opanowany już w jakimś stopniu. To historia pewnego chłopaka, który pracuje w jednej z londyńskich knajpek. Jak sam o sobie opowiada, prowadzi nudne, nieciekawe życie. I gdyby nie pewna, tajemnicza fotografia, którą znalazł na podłodze w knajpce, dalej pewnie takie nudne, nijakie życie by prowadził. I teraz zadanie dla nas. Pod każdą jedną historią znajdziemy dwie strzałki, które zdecydują o dalszym losie naszego bohatera – Hugo.
Jak? Pod konkretną historią, w tym przypadku pierwszą o naszym bohaterze Hugo, znajdują się dwie strzałki z numerami stron. W zależności od tego, jak pokierujemy Hugo – czy wybierze się do berlińskiej bohemy, szemrane kręgi złodziejaszków dzieł sztuki, czy może w ramiona pięknej Hinduski Shanti? Wszystko zależy od nas.
Zapraszam na całą recenzję na: