Rozstania i powroty

Wydawnictwo: Novae Res
ALEX

DALSZA HISTORIA ZWIĄZKU ZNANA CZYTELNIKOM Z POWIEŚCI „PRZETRWAĆ ROZSTANIE”. Bernadetta zmienia imię na Ada. Kiedy wdaje się w romans z żonatym mężczyzną i zachodzi w ciążę, jej życie jeszcze bardziej się komplikuje i przypomina jazdę na ekstremalnej górskiej kolejce. Ada nie może być na razie z ukochanym – musi wrócić do męża i synów, ale do małżonka czuje tylko złość i niechęć. Zdradzona...

DALSZA HISTORIA ZWIĄZKU ZNANA CZYTELNIKOM Z POWIEŚCI „PRZETRWAĆ ROZSTANIE”.

Bernadetta zmienia imię na Ada. Kiedy wdaje się w romans z żonatym mężczyzną i zachodzi w ciążę, jej życie jeszcze bardziej się komplikuje i przypomina jazdę na ekstremalnej górskiej kolejce. Ada nie może być na razie z ukochanym – musi wrócić do męża i synów, ale do małżonka czuje tylko złość i niechęć. Zdradzona żona jej kochanka na wszelkie sposoby nęka Adę. Nachodzi ją w domu, grożąc i wyzywając od najgorszych.

Dwie zniszczone rodziny, brak stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa – czy w takich okolicznościach miłość dalej będzie kwitła?

Autorka od ponad ćwierć wieku mieszka w Niemczech. Udzielając się na kanwie literackiej, spełnia swoje młodzieńcze marzenia. Do tej pory wydała tomik wierszy i dwie powieści: „Nie zawsze byłam aniołem” oraz „Przetrwać rozstanie”.

źródło opisu: http://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=rozstania_i_powroty

źródło okładki: http://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=rozstania_i_powroty

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!