Po prostu piersią. Jak dobrze rozpocząć, ominąć trudności i karmić naturalnie

Wydawnictwo: Mamania
lis

Znajomość zalet i korzyści płynących z karmienia piersią nie zawsze wystarcza, aby z powodzeniem karmić niemowlę. Za dużo, za mało, za często, za rzadko? Nie, jeśli karmieniem piersią kieruje dziecko! Autorki znanych książek dotyczących rewolucyjnej metody rozszerzania diety Bobas Lubi Wybór tym razem pokazują, jak proste i niekłopotliwe może być karmienie naturalne. Ten znakomicie...

Ten znakomicie napisany i rzetelny poradnik wyjaśnia, dlaczego podążanie za potrzebami dziecka jest kluczem do spokojnego i bezbolesnego karmienia. Uwzględnia tryb życia współczesnej matki i pokazuje, jak karmienie piersią może się idealnie wpasować w życie całej rodziny.

Pomoże ci odkryć:
- Jak pomóc dziecku od samego początku podążać za instynktem
- Jak przystawiać dziecko, aby karmić efektywnie
- Jak uzyskać pewność, że dziecko otrzymuje wystarczająco dużo mleka
- Jak uniknąć częstych problemów: od bolących brodawek do zapalenia piersi

Autorki przystępnie odpowiadają na wiele pytań nurtujących matki:
- Jak długo karmić piersią?
- Kiedy i jak rozszerzać dietę niemowląt?
- Jak utrzymać karmienie po powrocie do pracy?
- Czy można karmić rodzeństwo?
- Jak karmić wcześniaka?

Zapomnij o stresujących harmonogramach, bolących brodawkach i problemach z wypływem mleka. „Po prostu piersią” pomoże tobie i dziecku stworzyć udany i spełniony duet w karmieniu naturalnym.

źródło opisu: Wydawnictwo Mamania

źródło okładki: Wydawnictwo Mamania

Saovine | 2018-08-05

W tej książce znajdziesz rzetelną i prawdziwą wiedzę o karmieniu piersią! To lektura obowiązkowa dla każdej rodziny, której zależy na udanej mlecznej drodze z małym dzieckiem czy dziećmi (można karmić więcej niż jedno w tym samym okresie czasu!). Odpowie na wszelkie pytania, rozwieje wątpliwości i ochroni przed wyssanymi z palca poradami życzliwych (dopajanie niemowlaka herbatkami, dieta matki karmiącej). Polecam! Matka karmiąca już prawie 2 lata ;)

SzklanaPoziomka | 2018-03-10

Ważna pozycja w biblioteczce każdej osoby dbającej o dobrostan swojego nowonarodzonego dziecka.

Kasia | 2017-03-25

Drogie mamy książka z pewnością przydatna, ale nie wszystkie informacje w niej zawarte należy przyjmować za pewnik, bo nie zawsze zgadzają się z wiedzą specjalistyczną.

Lucy | 2018-11-07
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 07 listopada 2018

Książka, którą powinna przeczytać każda kobieta spodziewająca się dziecka i chcąca karmić piersią.
Każdy rodział jest ważny i ciekawy.
Mnie dało to mocną podstawę teoretyczną, co pozwoliło bezboleśnie zacząć karmić piersią, mimo trudnego początku z przeszkodami i cc.
Polecam.

KlaudiaK | 2016-06-04
Przeczytana: 11 kwietnia 2016

Polecam, to świetne kompendium wiedzy o karmieniu piersią. Na pewno pozycja obowiązkowa w biblioteczce młodej mamy karmiącej piersią.

Ivyll | 2016-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2016

Kompendium wiedzy o karmieniu piersią. Myślę, że przeczytana odpowiednio wcześnie może zaoszczędzić wielu stresów i kłopotów.

Sara Kędra | 2018-10-24
Przeczytana: 24 lipca 2018

przydatna dla każdej kobieta która chce karmić piersią z sukcesem, mogłam sięgnąć po nią nieco wcześniej.

Świetna książka, w której opisane jest to jak przygotować się do karmienia piersią. Czytałam ją jeszcze w ciąży i dowiedziałam się z niej wiele faktów dotyczących karmienia piersią. Polecam każdej kobiecie w ciąży. Rzetelna wiedza w przystępnej formie.

Renata | 2016-09-10
Przeczytana: 03 listopada 2016

Świetna. Dla każdej matki. Po prostu :)

agaalm | 2019-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2019