Vader. Geneza Chaosu MXMLXXXIII-MCMXC + 3CD

Wydawnictwo: Witching Hour
Vader, Olsztyn, metal, Death Metal
albumy
Casthaluth

Świetnie wydana książka w formie eleganckiego albumu o wymiarach 28 cm x 28 cm w twardej oprawie drukowana na 170 gramowym papierze kredowym. Ponad 200 stron zawierających pełną historię powstania i pierwszych lat działalności zespołu Vader od roku 1983 do roku 1990. Mnóstwo nie publikowanych archiwalnych zdjęć,materiałów prasowych oraz innych ciekawostek. Wszystko opisane sprawną ręką Jarka...

Świetnie wydana książka w formie eleganckiego albumu o wymiarach
28 cm x 28 cm w twardej oprawie drukowana na 170 gramowym papierze kredowym.
Wszystko opisane sprawną ręką Jarka Szubrychta !
Mus dla wszystkich maniaków Vader!
W przygotowaniu kolejne części!

Dodatkowo wraz z książką 3 CD :
LIVE IN DECAY
NECROLUST
MORBID REICH

LIMIT 500 SZTUK!

źródło opisu: http://store.witchinghour.pl/vader-geneza-chaosu-m...(?)

źródło okładki: http://store.witchinghour.pl/vader-geneza-chaosu-m...»

Heisenberg | 2017-06-15

Doskonałe uzupełnienie książki "Wojna totalna"!
Rewelacyjnie wydany album o "dzieciństwie" tego jakże zasłużonego dla światowej sceny metalowej zespołu!
Masa archiwalnych fotografii, recenzje demosów, relacje z koncertów - dla fanów Vadera mus absolutny!
Cieszy tym bardziej, że to (podobno) pierwsza z kilku planowanych części.

Marcin Kowalczyk | 2016-10-04
Na półkach: Przeczytane, Muzyka
Przeczytana: 04 października 2016

Fantastyczny album opowiadający o pierwszych krokach grupy Vader. Znakomite uzupełnienie niedawno wydanej książki.
Najpierw wydanie- ogromny format, twarda lakierowana oprawa i kredowy gruby papier - wzorcowo.
Przyczepić się można tylko do niezbyt starannego i przemyślanego umieszczenia płyt w środku. Zamiast zrobić wgłębienie w okładce (jak to się czyni w podobnych zachodnich wydawnictwach - np. Autopsy) płyty przyklejono po prostu do okładki. To duży błąd gdyż mocowania odciskają swoje piętno na papierze.
Treści jest dużo, jak na album. Jest ona przemyślana i bogata w informacje.
Jednocześnie wprawne pióro autora sprawia, że przyjemnie się czyta. W książce umieszczono wyraźne zdjęcia zinów, gazet i artykułów o zespole. Można spokojnie przeczytać białe kruki z tamtych czasów. Ja wróciłem do czasów młodości.
Inne zdjęcia to zdjęcia zespołu na koncertach i imprezach. Sympatycznie.
Brawo za pomysł i wykonanie (poza umieszczeniem płyt). Naprawdę warto mieć ten album w swojej kolekcji.

Grzesiek | 2017-06-10
Grzegorz | 2017-07-31