Grochowa na uczuciach

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
grochowa, uczucia, nauczyciel,
literatura piękna
Anezka

Co ma zrobić facet, który przekroczył czterdziestkę, a: nie jest milionerem, nie zdobędzie Nobla, nie ma szans na Oskara? Strzelić sobie w łeb? O nie, ta książka to nie jest krwawy kryminał. Jej bohater, Boguś Małecki, wie, że są jeszcze w życiu rzeczy, które mogą rozpalić w nim ogień. To powieść dla dojrzałych mężczyzn, którzy boją się mówić głośno o swoich chandrach. To powieść dla kobiet,...

To powieść dla kobiet, żeby mogły zajrzeć w duszę faceta. To powieść dla młodzieży, która chce zrozumieć "swoich starych". Jednym słowem: to powieść dla Ciebie.

źródło opisu: Wydawnictwo Słupsk, 2007

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Anezka | 2016-01-23
Przeczytana: 23 stycznia 2016

Książka miła, przyjemna i sympatyczna. Szybko się czyta, o polskim nauczycielu z syndromem czterdziestki. Polecam każdemu na poprawę nastroju.