Operacja "Barakuda"

Tłumaczenie: Maciej Pintara
Cykl: Splinter Cell (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
Splinter Cell: Operation Barracuda
szpieg, zabijanie, sabotaż

Ma licencję na szpiegowanie, kradzież, sabotaż i zabijanie ? po to, by chronić Amerykę. Pracuje dla supertajnego wydziału Agencji Bezpieczeństwa Narodowego. Działa sam. Uderza niespodziewanie. Jest niewidzialny, nieuchwytny, tak przebiegły i tak bezwzględny jak jego przeciwnicy. Ale ma jedną przewagę. Nazywa się Sam Fisher i jest z sekcji specjalnej.

| 2017-01-19

"Operacja Barakuda" - kolejna książka z serii Splinter Cell na której się nie zawiodłam. Jedyne co wywołuje moj smutek to fakt, iż nigdy Clanciemu nie bede mogła uscisnac reki i podziekować za tak wspaniała tworczosc.
Dla mnie max!

| 2013-05-22
Przeczytana: 02 marca 2013

W poprzedniej części Sam Fisher nazywany jest kolekcjonerem, a w tej już penetratorem. Trochę tłumaczenie wprowadza zamęt.
Co do samej książki to jest to kontynuacja "Kolekcjonera", bo nawiązuje do wydarzeń z pierwszej części, ale opowiada inną historię.

ArekCeha | 2017-02-09
MattSilva | 2016-10-13