Ghost Recon

Wydawnictwo: Amber
Tom Clancy's Ghost Recon
ŚliwkowaPanna

Superkomandosi, supermisje i superakcja w powieści na podstawie bestsellerowej gry według pomysłu mistrza thrillera militarnego. Siły specjalne USA to najlepsi żołnierze, wyszkoleni do wykonania najtrudniejszych zadań za linią wroga. Lecz wśród nich jest tajny oddział przeznaczony do zadań wyjątkowych- elitarny Ghost Recon. Podczas misji w Chinach kapitan Scott Mitchell i jego komandosi muszą...

przeznaczony do zadań wyjątkowych- elitarny Ghost Recon.
Podczas misji w Chinach kapitan Scott Mitchell i jego komandosi muszą wyeliminować przywódców potężnej organizacji, której zrealizowane
plany mogą oznaczać trzecią wojnę światową. Najlepszy trening nie przygotował Scotta do tego,z czym przyjdzie mu się zmierzyć, kiedy stanie oko w oko z dawnym wrogiem. Bo w tej operacji każdy ma własne rachunki do wyrównania...

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2009

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

dask | 2012-11-13
Przeczytana: marzec 2011

Dla fanów wirtualnego świata gry i miłośników prozy Toma będzie na pewno rewelacyjna. Bohaterami są znani graczom komandosi, z którymi spotykamy się w grze GRAW2.

Sławek_82 | 2013-08-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Zamienię
Przeczytana: sierpień 2013

szału nie ma, taka sobie, jak ktoś lubi takie klimaty to będzie mu się podobać.

Bezloginowiec | 2016-06-01
Przeczytana: 20 marca 2016