EndWar

Wydawnictwo: Amber
EndWar
978-83-241-3189-1
dona

Rok 2016. W wojnie atomowej ginie 20 milionów ludzi. Przepadają całe bliskowschodnie zasoby ropy. Teraz warunki dyktuje Rosja. Potężna armia rosyjska atakuje Amerykę. Jej przewaga jest miażdżąca. Jest tylko jeden sposób, by ocalić Stany Zjednoczone. Sierżant Nathan Vatz z jednostki specjalnej Alfa ma do wypełnienia misję w sercu Moskwy. Ale może ją pokrzyżować piękna i niebezpieczna pułkownik GRU...

książek: 2057
Kuuuba | 2014-11-08
Na półkach: Przeczytane, Tom Clancy

Taka sobie taka powieść. Nie uważam jej za marnowanie czasu, ale chyba lepiej sięgnąć po inne powieści Clancy'ego.

Sławek_82 | 2014-05-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Zamienię
Przeczytana: 10 maja 2014

Czy warto przeczytać?
Jeśli nie ma nic innego, to na pewno tak.
W książce najbardziej urzekła mnie historia ratowania pewnej zestrzelonej pilotki, cała reszta jest raczej średnia.
Przyjemnie się czyta, ale bez żadnych uniesień.

Tomek | 2010-07-12
Przeczytana: 11 lipca 2010

Młodszy brat Czerwonego Sztormu. Ten sam pomysł (globalny konflikt z kilku rożnych punktów widzenia) Napisana jako dodatek do gry. Nie jest zła, ale dawnym powieściom TC do pięt nie dorasta.

Michał Drozd | 2012-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2012

jak to jest jego nagorsza ksiażka to jakie musza byc te lepsze
biore sie za czytanie

Magda990 | 2012-12-16