Szach-mat

Tłumaczenie: Paweł Martin
Cykl: Splinter Cell (tom 3)
Wydawnictwo: Amber
Splinter Cell: Checkmate
agent, misja, akcja

Tylko nieliczni wiedzą o jego istnieniu. Działa ponad prawem. Kiedy stawką jest życie milionów Amerykanów, nikt nie może zastąpić Sama Fishera, agenta supertajnego wydziału Agencji Bezpieczeństwa Narodowego. Jego specjalność to straceńcze misje – zbyt ryzykowne dla CIA i FBI. Tym razem Fisher musi przechwycić zmierzający ku wybrzeżu Stanów Zjednoczonych frachtowiec ze śmiercionośnym ładunkiem...

Tym razem Fisher musi przechwycić zmierzający ku wybrzeżu Stanów Zjednoczonych frachtowiec ze śmiercionośnym ładunkiem na pokładzie. Ma tylko dwa wyjścia: zatrzymać statek lub zginąć w akcji.

źródło opisu: [Wydawnictwo Amber, 2007]

Anna Kosmal | 2014-08-09
Przeczytana: 20 sierpnia 2014

Jak nigdy męczyłam się przy jego książce. Stanowczo za dużo opisów technicznych broni i innych bajerów komputerowych. Zajmuje to chyba z pół książki. Dopiero końcówka w miarę do czytania

MattSilva | 2016-10-13
kasiab | 2016-08-31