Szach-mat

Tłumaczenie: Paweł Martin
Cykl: Splinter Cell (tom 3)
Wydawnictwo: Amber
Splinter Cell: Checkmate
agent, misja, akcja

Tylko nieliczni wiedzą o jego istnieniu. Działa ponad prawem. Kiedy stawką jest życie milionów Amerykanów, nikt nie może zastąpić Sama Fishera, agenta supertajnego wydziału Agencji Bezpieczeństwa Narodowego. Jego specjalność to straceńcze misje – zbyt ryzykowne dla CIA i FBI. Tym razem Fisher musi przechwycić zmierzający ku wybrzeżu Stanów Zjednoczonych frachtowiec ze śmiercionośnym ładunkiem...

Tym razem Fisher musi przechwycić zmierzający ku wybrzeżu Stanów Zjednoczonych frachtowiec ze śmiercionośnym ładunkiem na pokładzie. Ma tylko dwa wyjścia: zatrzymać statek lub zginąć w akcji.

źródło opisu: [Wydawnictwo Amber, 2007]

ZojaHawryło | 2017-03-04

Tom Clancy w jaki sposób nie pisałby i tak zawsze wyjdzie z niego świetny twórca. Trzecia już serii Splinter Cell książka, która odbiega nieco konwencją od swoich poprzedniczek, ale i tak wciąga bez kresu. Dzieje Sama Fishera i jego "skradanki" czy też akcje na aferę, zawsze sprawiają, że serce bije mocniej i jedyne marzenie jakie siedzi w głowie to:"Sam uważaj na siebie". Polecam wszystkim fanom akcji, Toma Clancego i oczywiście gry

Anna Kosmal | 2014-08-09
Przeczytana: 20 sierpnia 2014

Jak nigdy męczyłam się przy jego książce. Stanowczo za dużo opisów technicznych broni i innych bajerów komputerowych. Zajmuje to chyba z pół książki. Dopiero końcówka w miarę do czytania

Makos | 2017-04-10
MattSilva | 2016-10-13