Polska cz.2 Traveler

Wydawnictwo: National Geographic
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
polska, traveler
Aleksander

Polska jest dobra na weekend. Mamy wszystko, czego potrzeba do udanego wypoczynku. Góry, morze i jeziora, miasta z długą historią, ciekawe imprezy i zabytki światowej klasy. Takie jak drewniane cerkwie w Małopolsce, które trafiły na prestiżową listę światowego dziedzictwa UNESCO. Albo figurujący na niej Park Mużakowski – największy w Polsce park w stylu angielskim leżący na granicy z Niemcami.

źródło opisu: http://www.national-geographic.pl

źródło okładki: http://www.national-geographic.pl

mineymoe | 2016-02-17
Na półkach: Przeczytane, 2016

Piękne zdjęcia, jednak nie jest to typowy przewodnik. Jeśli chodzi o treść, brakuje adresów wspomnianych w opisach miejsc lub stron internetowych, dni/godzin otwarcia, przedziałów cenowych i opisów niektórych zdjęć (np. zebrane na stronie zdjęcia zostały zrobione w jednym z opisywanych regionów, ale czy w Kielcach, czy we Wrocławiu, jeśli tam nie byliśmy, nie zgadniemy).

Ładne wydanie do poczytania i do zainspirowania się, ale nie można liczyć na solidne informacje, więc typowo turystyczne poszukiwania trzeba zrobić na własną rękę.