Zgłosuj na książki roku 2017

Cykl: Sea Breeze (tom 3)
Wydawnictwo: Pascal
While it lasts
Lidia

Dziewczyna w żałobie i lokalny playboy…. Czy uratują siebie nawzajem? Cage, pożeracz damskich serc, nigdy nie kochał naprawdę. Jego życie to ciągła zabawa, dziewczyny na jedną noc, alkohol… Nie mogło to skończyć się dobrze. Cage zostaje wysłany na wieś, by tam pomagać w gospodarstwie. Ma to być jego kara, za to że prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Tam poznaje Evę. Eva, córka właściciela...

Dziewczyna w żałobie i lokalny playboy….
Czy uratują siebie nawzajem?
Eva, córka właściciela gospodarstwa, już dawno zapomniała, co to znaczy cieszyć się życiem. Wcześnie straciła matkę, na wojnie zginął jej narzeczony. Jej życie się skończyło. Postanowiła już na zawsze pozostać sama. Poznanie Cage'a burzy jej spokój. Niestety Eva czuje, że zdradza zmarłego chłopaka. Rezygnuje z szansy na miłość, którą dał jej los.
Czy szalony Cage, chłopak z innego świata, będzie umiał rozkochać ją w sobie? Czy wspólnie pomogą sobie zapomnieć o przeszłości?

źródło opisu: pascal.pl

źródło okładki: pascal.pl

Kasiek | 2016-09-02
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 25 sierpnia 2016

Abbi Glines cenię za umiejętność tworzenia serii, w której każda kolejna część jest równie dobra jak poprzednia, a czasami i lepsza. Tym razem jest tak samo. Jest to trzecia część, a poziomem dorównuje dwóm poprzednim.
W tym przypadku rzecz dotyczy Cage'a, którego mieliśmy już okazję poznać wcześniej. Kreacja jego postaci jest oparta na typowym schemacie niegrzecznego chłopca, który pod wpływem uczucia do grzecznej dziewczyny przechodzi całkowitą przemianę. A ta grzeczna dziewczyna to Eva, która może i pochodzi z małej miejscowości i nie ma zbyt wielkiego doświadczenia życiowego, ale za to ma charakterek. Ich wspólna historia na pewno nie jest zbyt oryginalna, jednak wzbudza zainteresowanie i wciąga na dobrych kilka godzin.

WampirkaJustynka | 2017-10-13
Przeczytana: 13 października 2017

Całkiem dobrze się czytało aczkolwiek moją ulubioną częścią tej serii pozostaje "Oddychaj mną". Względem Cage mam mieszane uczucia. Choć w tej części jest ma u mnie więcej plusów niż minusów. Natomiast Eva zyskała moją sympatię od samego początku. Choć szybko i przyjemnie mi się czytało to nie wiem czy sięgnę po "Zatrzymaj mnie". Wolałabym żeby ich historia zakończyła się na jednej części.

lulamae | 2016-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2016

Cage'a York'a poznaliśmy już w tomie poprzednim i jego reputacja i zachowanie mówiło samo za siebie.
Eva jest nową bohaterką, córką farmera, dziewczyną która przed osiemnastoma miesiącami straciła miłość swego życia i czuje jakby jej także się skończyło.
Cage za jego wybryki zostaje przez trenera wysłany do pracy na farmie przez okres wakacji. Nie będzie to zaskoczeniem, że córką farmera u którego będzie pracował jest wspomniana wyżej Eva.
Czy ta dwójka ma szansę odnaleźć wspólnie szczęście?

Nie powiem - byłam ciekawa historii Cage'a.
Całkowicie lekka i przyjemna książka, którą czytało się bardzo szybko.
Cage okazał się mieć w sobie dużo więcej niż można się było po nim spodziewać i zdecydowanie dał się lubić w tym tomie. Eva myślała, że nigdy już nie poczuje 'tego' uczucia, a jej życie tak naprawdę zakończyło się razem z życiem Josha. Stali się dla siebie kimś wielkim i obydwoje uleczyli siebie nawzajem - Cage przekonał się, że nie każda kobieta go zostawi po tym jak zostanie...

magpie101 | 2016-06-25

Cage poznalam juz w poprzedniej czesci i mimo, ze byl on tam przedstawiony w zlym swietle (alkohol, narkotyki, latwe dziewczyny, ktorych po kilku godzinach nie pamietal) to bardzo go juz wtedy polubilam.
Cage narozrabial jadac pod wplywem alkoholu i jego trener ze studiow wplacil za niego kaucje, a nastepnie wyslal do ciezkiej pracy na farme swojego brata. Tam Cage zastal piekna Eve corke farmera, ktora ma zlamane serce i nikomu nie udalo sie jej do tej pory naprawic. Eve byla zareczona, jej narzeczony zginal i choc minelo 18 miesiecy to ona nie ruszyla dalej.
Ona gardzi nowym pracownikiem domyslajac sie jaki ma stosunek on do kobiet, on ma zapowiedziane, ze ona dla niego jest niedostepna.
Jak potocza sie losy tej dwojki? Jego, ktory nigdy nie mial rodziny i nie byl nigdy kochany i jej, ktora nie wierzy, ze jeszcze moze kogos pokochac? Przeczytajcie, bo warto :)

Pinina_Paulina | 2016-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2016

Trzecia część Sea Breeze i uważam ją za najlepszą.
Bardzo lubię czytać o przemianach jakie przechodzą faceci którzy stracili głowę dla dziewczyny.
Cage'a poznajemy już w drugiej części. Tam pokazuje nam jaki jest - pewny siebie, przystojny, zmienia dziewczyny jak rękawiczki, ale jest też druga strona, ta czuła i kochająca, bo jego zachowanie względem Low jest godne pochwały.
Fabuła książki jest podobna do "Because of Ellison" Melissy Willis :)
Polecam całą serię - bardzo przyjemne książki

magpie101 | 2016-01-25

mania_kch | 2016-02-06
Na półkach: Przeczytane, 2016

Przyjemna i bardzo ciekawa. Jak zwykle schemat opiera się na niegrzecznym chłopcu, grzecznej dziewczynie i niespodziewanym uczuciu , bardzo banalne i jednocześnie świetne :) Oczywiście szczęśliwe zakończenie jak najbardziej obowiązkowe, by od początku do końca utrzymać książkę w klimacie lekkiego, niewymagającego romansu :)

Rose | 2016-10-25
Przeczytana: 25 października 2016

Trzeci tom serii Sea Breeze był o wiele pikantniejszy niż dwa poprzednie. Ale nie można się temu dziwić, gdy głównym bohaterem części jest Cage, męska dziwka znana nam z drugiego tomu.
Jednak, kiedy na farmie na wsi, na której znalazł się w ramach kary, poznaje Evę, która na wejściu go znienawidziła, nieoczekiwanie zaczyna się zmieniać. Dziewczyna nie mogąca ruszyć do przodu i chłopak bez korzeni. Historia powszechna i przewidywalna, ale urocza i wciągająca. Czytało mi się bardzo miło, postać Cage'a jest świetna i autentyczna. Dowiadujemy się też paru nowinek z życia Low i Marcusa. W ogólnym podsumowaniu, bardzo dobra książka.

Sherry | 2016-08-10
Na półkach: Przeczytane, Zrecenzowane
Przeczytana: 10 sierpnia 2016

CZEŚĆ, MOJĄ DOMENĄ SĄ KŁOPOTY

Kochacie kogoś. Do szaleństwa. Miłość do tej osoby, jest czymś oczywistym, jasnym jak słońce, to swego rodzaju Ying Yang tego świata. I nagle wszystko się zmienia. Światło waszego istnienia odchodzi. A wy jesteście rozsypani po stracie i nawet nie macie sił, by spróbować pozbierać postrzępione kawałki serca, nie mówiąc o ponownym sklejaniu ich w całość. Mniej więcej tak czuje się Eva, której ukochany odszedł na zawsze. Kiedy więc na farmie jej ojca, pojawia się bezczelnie uśmiechający się, seksowny Cage, dziewczyna wie, że w jej życiu jego obecność niczego nie zmienia. Bo odkąd odszedł ON, jej przyszłość się skończyła, zanim tak na dobre się zaczęła. Czy można kochać więcej niż jedną osobę? Czy cokolwiek będzie w stanie zastąpić Evie JEGO? Zwłaszcza absolutne przeciwieństwo, tego co pokochała wcześniej?

Cage bowiem to chłopak, który wyznaje zasadę - "poznaj, przeleć, porzuć", jest pewny siebie, niestały emocjonalnie i absolutnie nieskrępowany, jeśli...

Joasiaa | 2016-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2016

,,While It Lasts" jest już trzecią częścią, cudownej serii ,,Sea Breeze", autorstwa wspaniałej Abbi Glines.
,,While It Lasts" opowiada historię, znanego nam wszystkim Cage oraz Evy. Otóż po wydarzeniach z drugiej części, czyli ,,Because of Low", Cage wpada w wir alkoholu i narkotyków, no i jak możemy się spodziewać nie kończy się to dobrze. Po kolejnym razie jazdy po pijaku, gdy trener chłopaka musi znów wpłacać za niego kaucje, beztroskie życie się kończy... Trener Mack, wysyła naszego kochanego żigolaka na farmę do swego brata, gdzie Cage będzie musiał pracować ciężko, by zostać w drużynie i zyskać stypendium. Jak możecie się domyślać całe wakacje spędzane pracując na farmie, wydają się dla naszego bohatera istnym piekłem, bo po pierwsze nie ma tam żadnych dziewczyn. Po drugie praca fizyczna jest cholernie ciężka. No, i po trzecie nie ma dziewczyn, no ale... Z dwoma punktami nasz kochany Cage się mylił, bo na jego drodze staje - śliczna córka aktualnego szefa - Eva, lecz jest...