Koala disco

Wydawnictwo: Dwie Siostry
7 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Róża_Bzowa

Bardzo huczna bajka na dobranoc.

Głosy niosą się z oddali:
Jest impreza u koali!

Czy to prawda, że misie koala cały czas śpią? Wcale nie! Czasem urządzają huczne imprezy. A przynajmniej próbują…

Rozbrajające ilustracje i wpadający w ucho rymowany tekst przeniosą was na najsenniejszą i najbardziej uroczą imprezę na świecie. Do zobaczenia na eukaliptusie!

źródło opisu: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/katalog/prod-koala_disco.html

źródło okładki: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/katalog/prod-koala_disco.html

Druga z moich dzisiejszych propozycji to już czysta rozrywka. Wydawnictwo nazwało tę książeczkę bardzo huczną bajką na dobranoc i my się w pełni z tym zgadzamy. Jeśli więc marzycie o tym, że wasza pociecha szybciutko się uspokoi i zaśnie to nic tu po was. Albo przygotujecie się na piski, śmiechy i tańce-połamańce do późnych godzin, albo czytajcie tę książeczkę w dzień.

Głosy niosą się z oddali: jest impreza u koali! Będą bity, będą hity! Dj Rufus niesie płyty!

Czy uwierzycie w ogóle, że misie koala mogą tak imprezować? Hmmmm uwierzcie, bo to w gruncie rzeczy najbardziej senna impreza, na jakiej byliśmy. ..

Na eukaliptusie zebrała się cała rodzina. Wszyscy gotowi są na to niecodzienne wydarzenie. Autorka zaprasza wszystkich, którzy chcą obejrzeć to zjawisko. No to zaczynamy!

Kuzyn, dziarska ciotka, żwawy dziadek, skore do pląsów kuzynki, ojciec, mama, której nóżki chodzą w rytm rumby, stryjenka i stryjek, babcia, siostra i młodszy braciszek. Całe bractwo pląsa, skacze,...

Sylwia | 2018-08-10
Przeczytana: 07 sierpnia 2018