Nie trzeba słów

Okładka książki Nie trzeba słów Armando Quintero, Marco Somá
Okładka książki Nie trzeba słów
Armando QuinteroMarco Somá Wydawnictwo: Tako Seria: Kolekcja OQO literatura dziecięca
32 str. 32 min.
2015-01-01
32 min.
Beata Haniec

Okładka książki Miłość Astrid Desbordes, Pauline Martin
Miłość Astrid Desbordes, P...
Okładka książki Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham Anita Jeram, Sam McBratney
Nawet nie wies... Anita Jeram, Sam Mc...
Okładka książki Niedźwiedź łowca motyli Susanna Isern, Marjorie Pourchet
Niedźwiedź łow... Susanna Isern, Marj...

Bardzo ładnie zilustrowana książka o przytulaniu się. Warto przeczytać, bo maluchy lubią i zwierzęta, i przytulanie, i ciekawe ilustracje.

Prosta z pięknym przekazem i ładnymi ilustracjami. Minimum tekstu. Dla najmłodszych Takie książki zdecydowanie warto czytać dzieciom

Od kilku dni nie jestem w stanie przeczytać nic innego, moja mała pociecha biega za mną mówiąc: " żyrafa czytać". Dzięki temu znam książkę już na pamięć. Jak dla mnie to najlepszy wyznacznik jakości. Piękne ilustracje.

Piękne ilustracje, mało tekstu - dużo wzruszeń :-) Polecam! Świetnie sprawdzi się jako prezent.

Kiedy kogoś kochasz, nie musisz mu co chwilę o tym mówić. Miłość można okazywać na wiele sposobów. Jednym z nich jest przytulenie się. Ta niezwykła książka uczy bliskosci, okazywania uczuć i pokazuje, że każdy z nas jest kochany i ma kogoś do kochania. A wszystkiego uczy nas mała Żyrafka.

Piękne ilustracje. Książka, która sama w sobie wyraża jak kochać i wystarczy się przytulić by to powiedzieć. A najpiękniejsze jest to,że uczy dziecko że miłość można przekazać dalej.(można nią zarażać).

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Urocza, ciepła, wzruszająca, optymistyczna nanohistoryjka o przytulaskach, czułości, dotyku, okazywaniu uczuć. Wśród tylu dźwięków dookoła czasem rzeczywiście "nie trzeba słów". W dodatku można się tego nauczyć...

Fajna kolorystyka, porządne wydanie, sztywna oprawa.
Minimum słów, maksimum treści.
Cacuszko.

Fajna kolorystyka, porządne wydanie, sztywna oprawa.
Minimum słów, maksimum treści.
Cacuszko.

"Odtąd wszystkie zwierzęta wiedzą,
że nie trzeba słów, by powiedzieć"
-Kocham cię, mamo!
- Kocham cię, tato..."

Mój 7-latek sam przeczytał (bo niewiele tu tekstu),ale podobało mu się bardzo ;-)

"Odtąd wszystkie zwierzęta wiedzą,
że nie trzeba słów, by powiedzieć"
-Kocham cię, mamo!
- Kocham cię, tato..."

Uczy, wzrusza i uwrażliwia. Bardzo mądra pozycja dla najmłodszych; najlepiej do czytania z rodzicem. Polecam z całego serduszka :D!

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

Tekst prosty, przemawiający do wyobraźni dziecka; ilustracje prześliczne.

Tekst prosty, przemawiający do wyobraźni dziecka; ilustracje prześliczne.

• Dla dzieci
  • Dziecięce
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Nie trzeba słów