Koala disco

Aleksandra Cieślak Wydawnictwo: Dwie Siostry literatura dziecięca
Dwie Siostry
literatura dziecięca

Na półkach: , , , ,

Druga z moich dzisiejszych propozycji to już czysta rozrywka. Wydawnictwo nazwało tę książeczkę bardzo huczną bajką na dobranoc i my się w pełni z tym zgadzamy. Jeśli więc marzycie o tym, że wasza pociecha szybciutko się uspokoi i zaśnie to nic tu po was. Albo przygotujecie się na piski, śmiechy i tańce-połamańce do późnych godzin, albo czytajcie tę książeczkę w...

• Dla dzieci
  • Literatura polska
  • Nataszki
  • Dziecięca biblioteczka
  • Przeczytane rok 2018
  • Czytam dzieciom
  • Książki dzieci na półkach

Dodaj cytat z książki Koala disco